Kaksireikäpora HSS-E-PM A 3,15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hiottu ja takahiottu yhdestä kiinteästä kappaleesta, spiraalimainen.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Keskiöporat |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS E PM |
| Normi | DIN 333 |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Toleranssi nimellis-⌀ | k12 |
| Pinnoite | TiAlN |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tyyppi | A |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi h7-toleranssilla |
| Upotuskulma | 60 astetta |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Halkaisija ⌀ | 3.15 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Varren halkaisija ds | 8 mm |
| Kokonaispituus l | 50 mm |
| Varren toleranssi | h7 |
| Syöttö f teräkselle < 900 n/mm2 | 0.03 mm/k |
| Työkappaleen-⌀:lle | 30 − 40 mm |
| Leikkausmateriaali | HSS E PM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G1111053,15 |
|---|---|
| EAN | 4045197797414 |