Kaksoisporraspora HSS/E A TiAlN 1 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Hiottu ja takahiottu yhdestä yhtenäisestä kappaleesta, spiraalimallinen.
Käyttötiedot
N
70
N
45
N
40
P
40
P
30
P
25
P
10
P
8
M
12
M
8
S
5
N
80
K
25
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Keskiporat |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | DIN 333 |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Toleranssi nimellis-⌀ | k12 |
| Pinnoite | TiAlN |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tyyppi | A |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi, toleranssi h7 |
| Upotuskulma | 60 astetta |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Halkaisija ⌀ | 1 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Varren halkaisija ds | 3.15 mm |
| Kokonaispituus l | 31.5 mm |
| Varren toleranssi | h7 |
| Syöttö f teräkselle < 900 n/mm2 | 0.02 mm/k |
| Työkappaleen-⌀:lle | 6 − 8 mm |
| Työkappaleen halkaisijalle | 6 − 8 mm |
| Leikkausmateriaali | HSS E |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G1111001 |
|---|---|
| EAN | 4045197000309 |