Kierrepora 235 mm pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kierteitetyllä kärjellä ja viisteleikkuulla. Varsi sopii 13 mm:n poraistukkaan.
Käyttötiedot
Syvien porareikien tekemiseen (esim. palkeissa/säleissä).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puupora |
|---|---|
| Varren ⌀ | 9 mm |
| Kokonaispituus | 235 mm |
| ⌀ | 10 mm |
| Spiraalipituus | 165 mm |
| Työpituus | 165 mm |
| Kiinnityksen kuusiokanta | 8.4 mm |
| Varren ⌀ | 9 mm |
| Poran ⌀ | 10 mm |
| Kokonaispituus | 235 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 795510 |
|---|---|
| EAN | 9002696165064 |