Kierrepora 460 mm pitkä 10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kierteitetyllä kärjellä ja viistereunaterällä. Varsi sopii 13 mm:n poraistukkaan.
Käyttötiedot
Syvien porareikien tekemiseen (esim. palkeissa/kattotuoleissa).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puupora |
|---|---|
| Varren ⌀ | 9 mm |
| Kokonaispituus | 460 mm |
| ⌀ | 10 mm |
| Spiraalipituus | 390 mm |
| Työpituus | 390 mm |
| Kiinnityksen kuusiokanta | 8.4 mm |
| Varren ⌀ | 9 mm |
| Poran ⌀ | 10 mm |
| Kokonaispituus | 460 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G79561010 |
|---|---|
| EAN | 9002696165415 |