GARANT Master Steel Feed HM-NC-esipora sylinterivarrella 155° DIN 6535 HA TiAlN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
3-särmäinen NC-alkupora suurella paikoitustarkkuudella ja erityisellä kärjekulmalla 155° GARANT Master Steel Feed -poria varten.
Alan johtava poikkisärmätekniikka takaa optimaaliset itseohjautuvat ominaisuudet ja mahdollistaa myös alkuporauksen epätasaisille pinnoille.
Huomautus
Muodot HB ja HE toimitetaan samaan hintaan kuin HA.
Muoto HB: tilaa nro 121130 + 129100 HB.
Muoto HE: tilaa nro 121130 + 129100 HE.
Käyttötiedot
N
260
N
200
N
220
P
120
P
110
P
100
H
60
P
90
P
70
M
55
M
50
S
40
K
120
K
80
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
|---|---|
| Kärkikulma | 155 astetta |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h6 |
| Pinnoite | TiAlN |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Tuotetyyppi | Esipora |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Verstasstandardi |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6:lla |
| Sarja | Master Steel |
| Halkaisija ⌀ | 10 mm |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6:lla |
| Kiinnitysuran pituus lc | 14 mm |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 89 mm |
| Syöttö f teräksessä < 1100 n/mm2 | 0.2 mm/kierros |
| Varren toleranssi | h6 |
| Esiporaussyvyys | 0.6 - 1 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 121130 |
|---|---|
| EAN | 4045197887511 |