Torx Plus -kiristysruuvisarja, 10 osaa 8ip
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Torx Plus -kiristysruuvisarja, 10 osaaTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvit |
|---|---|
| Kierrekoko | M2 |
| Kiristysmomentti | 0.62 Nm |
| Käyttölaite | 6IP1 |
| Kokonaispituus | 6 mm |
| Käyttölaite | 8IP |
| Kiristysmomentti | 1.28 Nm |
| Kokonaispituus | 6 mm |
| Kierrekoko | M2,5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2396538IP |
|---|---|
| EAN | 4047109025417 |