Jäähdytysnesterengas keskitysporalle 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
HOLEX-keskitysporiin nro 232271–232275.
Rakenne
Jäähdytysnesterengas MK-keskitysporalle sisäisellä jäähdytyksellä.
Jäähdytysnesterengas asennetaan poraan. Jäähdytysneste voidaan syöttää ulkoa jäähdytysnestek letkuliitäntöjen kautta renkaan läpi jäähdytyskanaviin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jäähdytysaineputki |
|---|---|
| Jäähdytysaineletkun liitäntä | R 1/4 tuumaa |
| Keskiporan koko | 36 |
| Korkeus c | 34.92 mm |
| Ulkoinen ⌀ b | 63.5 mm |
| Sisä-⌀ a | 31.75 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2322773 |
|---|---|
| EAN | 4062406106126 |