Jäähdytysnesterengas keskitysporalle 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
HOLEX-keskitysporiin nro 232271–232275.
Rakenne
Jäähdytysnesterengas MK-keskitysporalle sisäisellä jäähdytyksellä.
Jäähdytysnesterengas asennetaan poraan. Jäähdytysneste voidaan syöttää ulkoa jäähdytysnestek letkuliitäntöjen kautta renkaan läpi jäähdytyskanaviin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jäähdytysaineputki |
|---|---|
| Jäähdytysaineletkun liitäntä | R 1/8 tuumaa |
| Keskiporan koko | 18; 25 |
| Korkeus c | 28.57 mm |
| Ulkoinen ⌀ b | 53.97 mm |
| Sisä-⌀ a | 25.4 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2322772 |
|---|---|
| EAN | 4062406106119 |