Jäähdytysnesterengas keskitysporalle 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
HOLEX-keskitysporiin nro 232271–232275.
Rakenne
Jäähdytysnesterengas MK-keskitysporalle sisäisellä jäähdytyksellä.
Jäähdytysnesterengas asennetaan poraan. Jäähdytysneste voidaan syöttää ulkoa jäähdytysnestek letkuliitäntöjen kautta renkaan läpi jäähdytyskanaviin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jäähdytysaineputki |
|---|---|
| Jäähdytysaineletkun liitäntä | R 1/8 tuumaa |
| Keskiporan koko | 12; 13 |
| Korkeus c | 22.23 mm |
| Ulkoinen ⌀ b | 44.45 mm |
| Sisä-⌀ a | 19.05 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2322771 |
|---|---|
| EAN | 4062406106102 |