KOMET® Reamax® TS -pidin, sylinterivarsi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kalvauspäät nro 239805; 239811; 239816; 239822; 239826.
Toimitussisältö
Pidin täydellisenä vetotapin, U-avaimen vetotapeille sekä käyttöavaimen kanssa.
Tilaa kuusiokoloavain erikseen tarvittaessa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Phillips-BIT |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren malli | Lyhyt |
| Spiraalipituus a | 120 mm |
| Varren halkaisija ds h6 | 32 mm |
| Kokonaispituus ltot | 180 mm |
| Varren pituus ls | 60 mm |
| U-avain nro 239901 | SW10 |
| Käyttöavain nro 239902 | SW4 (10 Nm) |
| Vetotappi nro 239900 | 5 |
| Kalvauspään halkaisijalle d | 42–51,99 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 239880 |
|---|---|
| EAN | 4047109254725 |