KOMET Reamax® TS -pidin DAH® Zero sylinterivarsi, pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kalvauspäille nro 239805; 239811; 239816; 239822; 239826.
Rakenne
Pidin on esijännitetty ja säädetty < 0,005 mm heitolle. Heittotarkkuus alle 3 µm, pidempi työkalun käyttöikä ja parempi prosessivarmuus.
Toimitussisältö
Pidin täydellisenä vetotapin, vetotappien U-avaimen ja käyttöavaimen kanssa.
Tilaa kuusiokoloavain erikseen tarvittaessa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Phillips-BIT |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren malli | Pitkä |
| Spiraalipituus a | 140 mm |
| Varren halkaisija ds h6 | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 205 mm |
| Varren pituus ls | 50 mm |
| U-avain nro 239901 | SW5 |
| Käyttöavain nro 239902 | 8IP (1,5Nm) |
| Vetotappi nro 239900 | 1 |
| Kalvauspään halkaisijalle d | 18 - 19.99 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 239940 |
|---|---|
| EAN | 4047109229402 |