kiinnike SK 50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
kiinnike SK 50Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | HW-ura |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kartio | SK 50 |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | DIN 69871 |
| Ulkoinen ⌀ | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 66 mm |
| Liitäntä | HW63 |
| Pituus l | 47 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 237652 |
|---|---|
| EAN | 4045197677259 |