pidin HSK-A 63 Hw63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Balluff-/RFID-sirureiällä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | HW-ura |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kartio | HSK-A 63 |
| Muoto | A |
| Pidinstandardi | DIN 69893 |
| Ulkoinen ⌀ | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
| Liitäntä | HW63 |
| Pituus l | 54 mm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G237653HW63 |
|---|---|
| EAN | 4045197677327 |