pidin HSK-A 63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Balluff-/RFID-sirureiällä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | HW-ura |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kartio | HSK-A 63 |
| Muoto | A |
| Pidinstandardi | DIN 69893 |
| Ulkoinen ⌀ | 32 mm |
| A-mitta (pituus) | 48 mm |
| Liitäntä | HW32 |
| Pituus l | 22 mm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 237653 |
|---|---|
| EAN | 4045197677297 |