Kiinnike HSK-A 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Balluff/RFID-sirun reiällä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | HW-ura |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kartio | HSK-A 100 |
| Muoto | A |
| Pidinstandardi | DIN 69893 |
| Ulkoinen ⌀ | 80 mm |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
| Liitäntä | HW80 |
| Pituus l | 51 mm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 237654 |
|---|---|
| EAN | 4045197677358 |