Kiinnitin BT 40 Hw63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kiinnitin BT 40Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | HW-kovametalli |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kartio | BT 40 |
| Muoto | ADB |
| Ulkoinen ⌀ | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 64 mm |
| Liitäntä | HW63 |
| Pituus l | 37 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G237655HW63 |
|---|---|
| EAN | 4045197677419 |