Kiinnitin BT 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kiinnitin BT 40Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | HW-kovametalli |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kartio | BT 40 |
| Muoto | ADB |
| Ulkoinen ⌀ | 20 mm |
| A-mitta (pituus) | 54 mm |
| Liitäntä | HW20 |
| Pituus l | 27 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 237655 |
|---|---|
| EAN | 4045197677365 |