Konekalvain, päätyleikkaava, halkaisija ja sovite konfiguroitavissa, pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Päätyleikkaava konekalvain parhaan mahdollisen mittatarkkuuden saavuttamiseksi.
Optimoitu päätyleikkaus mahdollistaa tarkan linjaustarkkuuden syntyvälle reiälle. Suoraurainen malli pitkillä lastu-urilla optimaalista lastunpoistoa varten.
Käyttötiedot
Edeltävän porauksen pienten asemointivirheiden korjaamiseen. Peräkkäisten reikien tarkkaan linjaukseen. Kun vaaditaan mahdollisimman suurta reiän suoruustarkkuutta. Kalvaus pohjaan asti sekä läpireikien kalvaus.
Käyttötiedot
N
15
N
25
P
12
P
12
P
12
P
10
P
10
N
20
K
10
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Phillips-BIT |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | Verstasstandardi |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kiinnitys | Sylinterimäinen varsi h6:lla |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Ulkonemispituus l1 | 71 mm |
| Kokonaispituus l | 117 mm |
| Leikkuupituus lc | 24 mm |
| Porausyvyys | 69 mm |
| Varren halkaisija ds | 8 mm |
| ⌀-alue | 7.631 - 8.2 mm |
| Konfiguroitavat toleranssit | A; B; C; CD; D; E; EF; F; FG; G; H; J; JS; K; M; N; P; R; S; D; U; V; EF; E; Z; ZA; ZB; ZC |
| Konfiguroitavat ominaisuudet | 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13 |
| Toleranssi | HOA201511 |
| Päätyleikkaus | 3 mm |
| Normi | Konepajanormi |
| Varren halkaisija ds | 8 mm |
| Kokonaispituus l | 117 mm |
| Porausyvyys | 69 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 162830 |
|---|---|
| EAN | 4062406166410 |