Säädettävä käsikäyttöinen kalvain
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Suuri säätöalue. Hienosäätö tulkkirenkailla tai kaarimikrometrillä.
Terät kartiomaisella teräviisteellä; leikkuusärmät on vapautettu ja pyöröhiottu.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Phillips-kärki |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | Työpajanormi |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Käyttö reikätuypin mukaan | läpirei’issä |
| Kokonaispituus l | 146 mm |
| Leikkuupituus lc | 50 mm |
| Varren koko □ | 7 mm |
| Halkaisija ⌀ | 13.5 mm |
| Säätöalue ⌀ | 13.5 - 15.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 160600 |
|---|---|
| EAN | 4045197250896 |