NPT-kalvain 1:16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kartioaukkojen tai ilman keskeytystä eri halkaisijoilla porattujen reikien kalvaukseen. Ei lieriömäisille porarei’ille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Phillips-BIT |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | Pajanormi |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Käyttö reikätuypin mukaan | läpimenevään reikään |
| Kartiosuhde | 1:16 |
| Kokonaispituus l | 95 mm |
| Leikkuupituus lc | 35 mm |
| Varren koko □ | 12 mm |
| Suuri halkaisija d2 | 19.1 mm |
| Pieni halkaisija d3 | 16.95 mm |
| Terien lukumäärä z | 8 |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 162650 |
|---|---|
| EAN | 4045197940872 |