Kalvain MK-varrella, pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suorat urat sekä lieriövarsi ja nelikulma.
Käyttötiedot
Kartioaukkojen tai eri halkaisijoilla esiporattujen reikien kalvaukseen MK-varrelle.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Phillips-BIT |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kokonaispituus l | 121 mm |
| Leikkuupituus lc | 79 mm |
| Varren koko □ | 11 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 162500 |
|---|---|
| EAN | 4045197089199 |