Käsikalvain konfiguroitava pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vasenkierteisellä spiraalilla 7–8° ja pitkä lastuava viiste yli 1/4 lastuavasta pituudesta. Tasalukuinen määrä teriä epäsäännöllisellä jaolla pyöreitä reikiä varten ilman hammasjälkiä. Ulkohalkaisijan sylinterimäinen tukilista kiillottaa reiän ja ohjaa kalvainta.
Käsikalvaimet valmiiksi hiottu haluttua sovitetta varten.
Käyttötiedot
Läpimeneville rei'ille (ei pohjarei'ille). Soveltuu myös katkonaisille rei'ille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Phillips-BIT |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | DIN 206 B |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Käyttö reikätuypin mukaan | läpireiässä |
| Kierrekulma | 7-8 astetta |
| Kokonaispituus l | 34 mm |
| Leikkuupituus lc | 13 mm |
| Halkaisija ⌀ | 1 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 19 mm |
| Porausyvyys | 17 mm |
| ⌀-alue | 0.95 - 1.18 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Konfiguroitavat toleranssit | A; B; C; CD; D; E; EF; F; FG; G; H; J; JS; K; M; N; P; R; S; D; U; V; EF; E; Z; ZA; ZB; ZC |
| Konfiguroitavat ominaisuudet | 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13 |
| Toleranssi | HOA201511 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 160200 |
|---|---|
| EAN | 4045197926357 |