Säädettävä käsikalvain
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Jopa 5 mm suorilla lastu-urilla, alkaen 6 mm vasenkätisellä spiraalilla 7–8°. Kalvain on uritettu ja sitä voidaan ruuvin avulla laajentaa noin 1/100 kalvaimen ⌀:sta (esim. 20 mm ⌀ = 0,2 mm).
Käyttötiedot
Läpimenevien reikien kalvaus lievään ylitoleranssiin. Suoralastu-uraiset kalvaimet soveltuvat vain keskeytymättömiin porareikiin. Säilytä säätöruuvi löysättynä.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Phillips-BIT |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Käyttö reikätuypin mukaan | läpireiässä |
| Kierrekulma | 7-8 astetta |
| Kokonaispituus l | 188 mm |
| Leikkuupituus lc | 68 mm |
| Varren koko □ | 14 mm |
| Halkaisija ⌀ | 18 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 112 mm |
| Porausyvyys | 110 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 160500 |
|---|---|
| EAN | 4045197250735 |