Kartioväljin 1:10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Käsiväljin suorilla urilla ja kartiomaisesti nousevilla leikkuusärmilllä (1 mm 10 mm:n pituudella).
Käyttötiedot
Kartioreikien tai ilman keskeytystä eri halkaisijoille porattujen reikien väljentämiseen. Ei sylinterisille porarei’ille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Phillips-BIT |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | Verstasstandardi |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Käyttö reikätuypin mukaan | läpimenevässä reiässä |
| Kartiosuhde | 1:10 |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Leikkuupituus lc | 70 mm |
| Varren koko □ | 6.3 mm |
| Suuri halkaisija d2 | 10 mm |
| Pieni halkaisija d3 | 3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 161000 |
|---|---|
| EAN | 4045197088802 |