TRMU-T9-R1.25-5 TRMU-T5-R0.625-1.5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU3338473
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Suurin tehokas kalvaussyvyys = pään halkaisija (mm) x L/D-suhde (ULDR). Esim. kalvain, jossa DC 12 mm: 12 mm x 3 = 36 mmTekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Brotsch | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 5/8" |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 0.5315" |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 0.4527" |
| Etupinnan tehokkaiden leikkuusärmien lukumäärä (ZEFF) | 6 |
| Ura-lukumäärä (NOF) | 6 |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 3.059" |
| Pään pituus (LH) | 1.17" |
| Istukan koon koodi (SSC) | T5 |
| Pituusryhmä | 2xD |
| Käyttöpituus (LU) | 0.799" |
| Käyttöpituus–halkaisija-suhde (ULDR) | 1.5 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Pituus xD | 2xD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU3338473 |
|---|---|
| EAN | 4543885666788 |
| Valmistajan tuotenumero | 3338473 |