TRMU-T9-R1.25-5 TRM-T9-R32-3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4445519
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Suurin tehokas kalvaussyvyys = pään halkaisija (mm) x L/D-suhde (ULDR). Esim. kalvain, jossa DC 12 mm: 12 mm x 3 = 36 mmTekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Brotsch | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 1,26" |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 1.2598" |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 1.0236" |
| Etupinnan tehokkaiden leikkuusärmien lukumäärä (ZEFF) | 8 |
| Ura-lukumäärä (NOF) | 8 |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 6.579" |
| Pään pituus (LH) | 4.217" |
| Istukan koon koodi (SSC) | T9 |
| Pituusryhmä | 3xD |
| Käyttöpituus (LU) | 3.78" |
| Käyttöpituus–halkaisija-suhde (ULDR) | 3 |
| Pakkauspaino | 1.6998 |
| Pituus xD | 3xD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4445519 |
|---|---|
| EAN | 4543885671652 |
| Valmistajan tuotenumero | 4445519 |