HRM-20.001-BL-T8 AH725 HRM-24.000-BL-T8 AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6153493
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Pään halkaisija (DC): 11,500 18,000 / Pään halkaisijan (DC) toleranssi: +0,015 / +0,011 / Reiän halkaisijan toleranssi (H7): +0,018 / 0 Pään halkaisija (DC): 18,001 30,000 / Pään halkaisijan (DC) toleranssi: +0,017 / +0,013 / Reiän halkaisijan toleranssi (H7): +0,021 / 0 Pään halkaisija (DC): 31,001 32,000 / Pään halkaisijan (DC) toleranssi: +0,021 / +0,016 / Reiän halkaisijan toleranssi (H7): +0,025 / 0Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Brotsch | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 24 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 24 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 24 mm |
| Ura-lukumäärä (NOF) | 8 |
| Istukan koon koodi (SSC) | T8 |
| Materiaali | P|M|K|N|S|H |
| Kärkikulma (SIG) | 50 astetta |
| Ulostyöntöpituus (LPR) | 12.8 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Kärkikulma | 50 astetta |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | AH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6153493 |
|---|---|
| EAN | 4543885728868 |
| Valmistajan tuotenumero | 6153493 |