HRM-19.050-AS-T7 AH725 HRM-17.000-AS-T7 AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU5140314
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Pään halkaisija (DC): 11.500–18.000 / Pään halkaisijan (DC) toleranssi: +0.015 / +0.011 / Reiän halkaisijan toleranssi (H7): +0.018 / 0Pään halkaisija (DC): 18.001–30.000 / Pään halkaisijan (DC) toleranssi: +0.017 / +0.013 / Reiän halkaisijan toleranssi (H7): +0.021 / 0Pään halkaisija (DC): 31.001–32.000 / Pään halkaisijan (DC) toleranssi: +0.021 / +0.016 / Reiän halkaisijan toleranssi (H7): +0.025 / 0Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Kalvain | |
| Pinnoite | TiAlN |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 17 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 17 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 17 mm |
| Ura-lukumäärä (NOF) | 6 |
| Istukan koon koodi (SSC) | T7 |
| Materiaali | P|M|K|N|S|H |
| Kärkikulma (SIG) | 90 astetta |
| Ulostyöntöpituus (LPR) | 10.6 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Kärkikulma | 90 astetta |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | AH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU5140314 |
|---|---|
| EAN | 4543885713789 |
| Valmistajan tuotenumero | 5140314 |