Adapteri
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Mikro-avaruspäille nro 237495 ja nro 237498.
Adapterilla voidaan käyttää vaihtoterää nro 237625.
Avarusalue-⌀ 6,9–19,1 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Karan työkalu |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pituus l | 56 mm |
| Varren ⌀ | 7 mm |
| Karan alue ⌀ | 9.9 - 19.1 mm |
| Minimihalkaisija dmin | 9.9 mm |
| Tyyppi | D10 |
| L2 | 35 mm |
| Pituus l | 61 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 237624 |
|---|---|
| EAN | 4045197681522 |