D300903CT402N D300903CT402N
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6811042
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
PINZBOHR-porausjärjestelmä on MYFHE;S.A.:n tuote.Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | PINZBOHR-työkalut | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 7.953" |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 2.362" |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 2.362" |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 12.5984" |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 8.6614" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 3.543" |
| Kokonaisleveys (OAW) | 1.535" |
| Pakkauspaino | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6811042 |
|---|---|
| EAN | 4543885110427 |
| Valmistajan tuotenumero | 6811042 |