Kierteenleikkuutyökalusarja kierretappisarjojen kanssa, 3 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva peltikotelo kantokahvalla ja 2 epäkeskosalvalla. Työkalut on suojattu kuljetuksen ajaksi vaahtomuovisisäkkeessä ja sijoitettu selkeästi siten, että niihin pääsee helposti käsiksi. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti pystyyn. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin tuotteen kohdalta.
Sisältö taulukkokäyttö
kukin 1 kierretappisarja 3 osaa nro 130250: koko M3; M4; M5; M6; M8; M10; M12
kukin 1 kierrepakka nro 140330: koko M3; M4; M5; M6; M8; M10; M12
kukin 1 kierukkapora nro 114031: koko 2,5; 3,3; 4,2; 5; 6,8; 8,5; 10,2
kukin 1 säädettävä tapin väännin nro 148410: koko 1; 2
1 räikällinen työkalupidin nro 148701: koko 85
kukin 1 kierreleuka nro 149310: koko 20×5; 20×7; 25×9; 30×11; 38×14
1 kierreharja nro 477000: koko M/W
1 ruuvimeisseli nro 664300: koko 3× 60
Rakenne
Tukeva peltirasia kantokahvalla ja kahdella eksenterilukolla. Työkalut ovat kuljetuksen ajaksi turvallisesti suojattu vaahtomuovisisäkkeessä ja selkeästi sijoitettu, jotta niihin pääsee helposti käsiksi. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti ylös. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin tuotteen kohdalta.
Tekniset tiedot
| Kierretyyppi | M |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kierreleikka |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Metriselle kierteelle | M3–12 |
| Leveys | 221 mm |
| Pituus | 416 mm |
| Korkeus | 55 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 145119 |
|---|---|
| EAN | 4067263118343 |