HM-kierretapin irrotusporanterä, sylinterivarsi kuusiokannalla TiAlN M6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva sylinterivarsi kuusiokannalla kiinnitykseen poraistukkaan sekä itsestään keskittävät terät.
Käyttötiedot
Katkenneiden kierretappien poistoporaamiseen. Vaaditaan tukeva kiinnitys; reiän on oltava kuiva ja vapaa leikkuuöljystä.
Huomautus
vc materiaaleille < 67 HRC 10–28 m/min.
Käytä suojalaseja.
Käyttötiedot
H
10-28
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepora |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Verstasstandardi |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiAlN |
| Kiinnitysuran pituus lc | 23 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 50 mm |
| Varren toleranssi | h6 |
| Kierretapille | M6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G149830M6 |
|---|---|
| EAN | 4045197326935 |