HM-kierretapin poistoporanterä, sylinterivarsi kuusiokannalla TiAlN M3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Vakaa sylinterivarsi kuusiokannalla kiinnitystä varten poraistukkaan sekä itseohjautuva terä.
Käyttötiedot
Poistoporaukseen katkenneista kierteitystapeista. Vaaditaan vakaa kiinnitys; reiän on oltava kuiva ja vapaa leikkuöljystä.
Huomautus
vc materiaalille < 67 HRC: 10–28 m/min.
Käytä suojalaseja.
Käyttötiedot
H
10-28
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepora |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Verstasstandardi |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiAlN |
| Kiinnitysuran pituus lc | 10 mm |
| Varren halkaisija ds | 3 mm |
| Kokonaispituus l | 38 mm |
| Varren toleranssi | h6 |
| Kierretapille | M3 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G149830M3 |
|---|---|
| EAN | 4045197326904 |