Vasemmanpuoleinen kierre, konekierretappi läpireikiin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Vasenkätinen konekierretappi läpireiälleHuomautusVähimmäistilausmäärä: 2 kpl
Toimitusaika: 49 päivää
Erikoisvalmiste – ei palautusoikeutta
Vasemmanpuoleinen kierre. Kone-kierretappi läpireiälle TiN
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | kierretappi |
|---|---|
| Kiinnitys | Sylinterivarsi h9:llä |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Läpireikiin |
| Lastuamissuunta | Vasen |
| Kierrestandardi | DIN 13 |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Nousuvaihe | B - 4 |
| Kierteitystyökalun tyyppi | Kone kierretappi perinteiseen työstöön |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | TiN |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Toleranssiluokka | ISO 1 4H; ISO 1X 4HX; ISO 2 6H; ISO 2X 6HX; 6H +0,05; 6H +0,20; ISO 3 6G; ISO 3X 6GX; 7H; 7HX; 7G; 7GX; 6H +0,10; ISO 1 4H; ISO 1X 4HX; ISO 2 6H; ISO 2X 6HX; 6H +0,05; 6H +0,20; ISO 3 6G; ISO 3X 6GX; 7H; 7HX; 7G; 7GX; 6H +0,10; ISO 1 4H; ISO 1X 4HX; ISO 2 6H; ISO 2X 6HX; 6H +0,05; 6H +0,20; ISO 3 6G; ISO 3X 6GX; 7H; 7HX; 7G; 7GX; 6H +0,10 |
| Normi | DIN 371 |
| Kierretyyppi | MF-LH |
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Keskiöreiän ⌀ | 13.65 mm |
| Kierteen ⌀ | 14 mm |
| Kierretyyppi | MF-LH |
| Kierteen nousu | 0.35 mm |
| Normi | DIN 376 |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Lastu-urien lukumäärä | 3 |
| Viistekulma | 8 astetta |
| Varren halkaisija ds | 11 mm |
| Varren neliö □ | 9 mm |
| Kokonaispituus l | 110 mm |
| Toleranssiluokka | ISO 1 4H; ISO 1X 4HX; ISO 2 6H; ISO 2X 6HX; 6H +0,05; 6H +0,20; ISO 3 6G; ISO 3X 6GX; 7H; 7HX; 7G; 7GX; 6H +0,10; ISO 1 4H; ISO 1X 4HX; ISO 2 6H; ISO 2X 6HX; 6H +0,05; 6H +0,20; ISO 3 6G; ISO 3X 6GX; 7H; 7HX; 7G; 7GX; 6H +0,10; ISO 1 4H; ISO 1X 4HX; ISO 2 6H; ISO 2X 6HX; 6H +0,05; 6H +0,20; ISO 3 6G; ISO 3X 6GX; 7H; 7HX; 7G; 7GX; 6H +0,10 |
| Kierresyvyys | 42 mm |
| Kierrekoko | M14×0,35 |
| Leikkausmateriaali | HSS E |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 130006 |
|---|---|
| EAN | 4062406008208 |