Käsikierretappi erikseen porrasväli- (välitappi), pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Koot M2,3 ja M2,6 vanhalla DIN-profiililla.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierretappi |
|---|---|
| Kiinnitys | Sylinterivarsi h9-toleranssilla |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierrestandardi | DIN 13 |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Nousuvaihe | C - 3 |
| Kierteitystyökalun tyyppi | Käsikierretappi |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kierretyyppi | M |
| Normi | DIN 352 |
| Toleranssiluokka | ISO 2 6H; ISO 2 6H; ISO 2 6H |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Keskiöreiän ⌀ | 2.1 mm |
| Kierteen ⌀ | 2,6 mm |
| Kierretyyppi | M |
| Kierteen nousu | 0.45 mm |
| Normi | DIN 352 |
| Viistekulma | 8 astetta |
| Varren halkaisija ds | 2.8 mm |
| Varren neliö □ | 2.1 mm |
| Kokonaispituus l | 36 mm |
| Toleranssiluokka | ISO 2 6H; ISO 2 6H; ISO 2 6H |
| Kierresyvyys | 5.2 mm |
| Kierrekoko | M2,6 |
| Leikkausmateriaali | HSS |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 130180 |
|---|---|
| EAN | 4045197065940 |