JXTG12FL-60N-010 SH725 JXTG12FL-60B-005 SH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6746521
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
JXTG12... 000:ssa on tasainen yläpinta, enintään 0,05 mm.Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Vaihtopala | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | SH725 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.002" |
| Kierteen nousun maksimi (TPX) | 1 mm |
| Kierteen nousun vähimmäisarvo (TPN) | 0.4 mm |
| Pakkauspaino | 0.119 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6746521 |
|---|---|
| EAN | 4543885770263 |
| Valmistajan tuotenumero | 6746521 |