Kierretyksen kääntöterät JXT2R6000F TH10 JXT1R6000F J740
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6816154
- Varastotilanne
- 30kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | J740 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0012" |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.156" |
| Kierteen nousun maksimi (TPX) | 1 mm |
| Kierteen nousun vähimmäisarvo (TPN) | 0.5 mm |
| Pakkauspaino | 0.2006 |
| Tuotetyyppi | Kierretyksen kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiN |
| Laatu/tyyppi | J740 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6816154 |
|---|---|
| EAN | 4543885161542 |
| Valmistajan tuotenumero | 6816154 |