Kääntöterät kierteitykseen 16IRG55 AH8015 6IRA55 TH10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6859652
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöterät | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / Titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | TH10 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0027" |
| Kierteen nousun maksimi (TPX) | 1.5 mm |
| Kierteen nousun vähimmäisarvo (TPN) | 0,5 mm |
| Kierteitä tuumalla, enimmäismäärä (TPIX) | 48 kierrettä |
| Kierteitä per tuuma, minimi (TPIN) | 16 kierrettä |
| Pakkauspaino | 0.0353 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterät kierteitykseen |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Laatu/tyyppi | TH10 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6859652 |
|---|---|
| EAN | 4543885596528 |
| Valmistajan tuotenumero | 6859652 |