Kierteitysterät 22IR40ISO AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6859870
- Varastotilanne
- 65kpl Varastossa
Tuotekuvaus
B: lastunmurtajalla (perusvalinta) M: lastunmurtajallaTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.011" |
| Kierteen nousu (TP) | 4 mm |
| Pakkauspaino | 0.1609 |
| Tuotetyyppi | Kierteitysterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierteen nousu | 4 mm |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | AH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6859870 |
|---|---|
| EAN | 4543885598706 |
| Valmistajan tuotenumero | 6859870 |