Kierteen sorvauksen teräpala 16IR11W T313V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6859743
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Tuotekuvaus
B: lastunmurtajalla (perusvalinta) M: lastunmurtajallaTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpala | |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T313V |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0114" |
| Kierteitä tuumaa kohti (TPI) | 11 Threads |
| Pakkauspaino | 0.0728 |
| Tuotetyyppi | Kierteen sorvauksen teräpala |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierteitä per tuuma | 11 kierrettä |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Laatu/tyyppi | T313V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6859743 |
|---|---|
| EAN | 4543885597433 |
| Valmistajan tuotenumero | 6859743 |