Kierretyksen vaihtopalat 16IL30ISO AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6859615
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
B: lastunmurtajalla (perusvalinta) M: lastunmurtajallaTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöteräpalat | |
| Pinnoite | TiAlN |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / Titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0083" |
| Kierteen nousu (TP) | 3 mm |
| Pakkauspaino | 0.0728 |
| Tuotetyyppi | Kierretyksen vaihtopalat |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierteen nousu | 3 mm |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | TiAlN |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6859615 |
|---|---|
| EAN | 4543885596153 |
| Valmistajan tuotenumero | 6859615 |