Kierteen sorvauksen teräpala 16ER20TR AH725 16ER30TR T313V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6800288
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpala | |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T313V |
| Kierteen nousu (TP) | 3 mm |
| Pakkauspaino | 0.0882 |
| Tuotetyyppi | Kierteen sorvauksen teräpala |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierteen nousu | 3 mm |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Laatu/tyyppi | T313V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6800288 |
|---|---|
| EAN | 4543885002883 |
| Valmistajan tuotenumero | 6800288 |