Kääntöterät kierteitykseen 16ER10W T313V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6800194
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
B: lastunmurtajalla (perusvalinta) M: lastunmurtajallaTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöterät | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T313V |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0126" |
| Kierteitä tuumaa kohti (TPI) | 10 Threads |
| Pakkauspaino | 0.0728 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterät kierteitykseen |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierteitä per tuuma | 10 kierrettä |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Laatu/tyyppi | T313V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6800194 |
|---|---|
| EAN | 4543885001947 |
| Valmistajan tuotenumero | 6800194 |