Teränpidin vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Aluslevyn kanssa 1,5°
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Aluslevyn kiinnitysruuvi | 279824 1 |
| Aluslevy 1,5° | 272610 1,5 |
| Kiristysruuvi kierreterälle | 279810 2 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Varren koko | 12 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 83 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 272002 |
|---|---|
| EAN | 4045197644183 |