GARANT Master Eco -kiinnityspidike leukakiinnityksellä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan teräsärmälle ja lisäjäähdytys vapaapinnalle.
Toimitussisältö
Aluslevyllä 1,5°.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006–319136 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliitännällä (G 1/8") nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tere4n pidin |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Aluslevy 1,5° | 272610 1,5 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 30 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Sarja | Master Eco; Master Eco; Master Eco |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Puristin, ruuvi, O-rengas | 279835 4 |
| Ruuvi aluslevylle | 279824 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 272005 |
|---|---|
| EAN | 4067263122708 |