CLVOR-25M6 CLVOR-40M8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU2409881
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Ulkokierre | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Pään pituus (LH) | 38.1 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 170 mm |
| Varren korkeus (H) | 40 mm |
| Varren leveys (B) | 40 mm |
| Pakkauspaino | 2.18 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU2409881 |
|---|---|
| EAN | 4543885660359 |
| Valmistajan tuotenumero | 2409881 |