Ulkopuoliset ei-pyörivät kierteitystyökalut B-CEL16M16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6800984
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | External Non-Rotating Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Ulkokierteitys | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Pään pituus (LH) | 24 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 150 mm |
| Varren korkeus (H) | 32 mm |
| Varren leveys (B) | 16 mm |
| Pakkauspaino | 0.588 |
| Tuotetyyppi | Ulkopuoliset ei-pyörivät kierteitystyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6800984 |
|---|---|
| EAN | 4543885009844 |
| Valmistajan tuotenumero | 6800984 |