E165D1CD-8451-46CC-9464-5AA9935EDAF6 S20-SNR16-H
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6835144
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Käytä oikeakätisiä työkalunpitimiä (SNR...-tyyppi) oikeakätisten teräpalojen (**IR...) kanssa.Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Sisäkierteitys | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 0.787" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 0.984" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0.551" |
| Master Insert Identification (MIID) | 16IRA60 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 0.984" |
| Pakkauspaino | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6835144 |
|---|---|
| EAN | 4543885843356 |
| Valmistajan tuotenumero | 6835144 |