KOMET® UniTurn® kierteityspuomi, oikea L2 = 15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Leikkausmateriaali = BK 82.
Koosta 5 alkaen sisäinen jäähdytysnesteen syöttö. Pienemmillä halkaisijoilla voiteluaineen syöttö tapahtuu pitimen kautta.
Käyttötiedot
N
145
N
130
N
145
P
80
P
70
P
65
P
55
P
55
M
40
M
40
S
25
K
45
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpalat |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 15 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Nousulle enintään | 1.5 mm |
| Varren ⌀ d | 8 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 8 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopiva puristinpidin nro 240100 | 12/8; 16/8 |
| a | 7.7 mm |
| s | 0.75 mm |
| Karkea kierre | M10 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 240200 |
|---|---|
| EAN | 4047109072589 |