Modulaariset sisäkierteitystyökalut CNL0020P16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6801906
- Varastotilanne
- 2kpl Varastossa
Tuotekuvaus
CNR/L-tyyppisten työkalunpitimien puristinsetti koostuu puristimesta ja kiristysruuvista. CNR/L-tyyppisten työkalunpitimien aluslevysetti koostuu aluslevystä ja aluslevyn kiinnitysruuvista. CNR/L-tyyppisten työkalunpitimien vakioaluslevyjä käytetään yleisesti sekä oikea- että vasenkätisissä työkalunpitimissä. Oikeakätistä terää (IR) käytetään oikeakätisessä työkalunpitimessä (CNR...) ja vasenkätistä terää (IL) käytetään vasenkätisessä työkalunpitimessä (CNL...).Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexable Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Sisäkierteitys | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 20 mm |
| Pään pituus (LH) | 30 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 24 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 170 mm |
| Varren korkeus (H) | 18 mm |
| Varren leveys (B) | 19 mm |
| Pakkauspaino | 0.44 |
| Tuotetyyppi | Modulaariset sisäkierteitystyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6801906 |
|---|---|
| EAN | 4543885019065 |
| Valmistajan tuotenumero | 6801906 |